Egypt - 1+kk v novém lux.resortu s přístupem k soukromé pláži, Amalfi

Číslo: AMAL01

 

Fotografie

Stav zakázky:

aktivní

Obec:

Hurghada

Území:

Al Ahyaa

Ulice:

Amalfi Resort

Katastr:

EGYPT

Informace:

+420 603 414 776

egypt@eurocont.eu

         EUROCONT REALITY PRAHA

         Člen Realitní komory České Republiky

Cena prodeje:   280 000,- Kč/obj.


 

   Popis nemovitosti:
 

Egypt - Hurghada sever - lokalita Al Ahyaa. Nový luxusní resort Amalfi s přístupem na privátní pláž se nachází v severní části Hurghady v oblíbené lokalitě al Ahyaa, která se rychle stává nejžádanější lokalitou Hurghady.

Resort Amalfi nabízí mnoho luxusu za velmi nízké ceny a jako jediný z resortů v této lokalitě, které nejsou v první linii u moře má přístup k privátní pláži. To z něj činí velmi atraktivní investici, neboť bude vždy žádanějším než -li ostatní podobné resorty, které jsou odkázány pouze k užívání veřejných pláží. Amalfi klade důraz na komfort na velké a luxusní střešní terase s vířivkami, lehátky, slunečníky, saunou, barem atd. a bazén na pozemku je spíše jen jako nezbytný doplněk. V tomto resortu naleznete vše, co je v drahých luxusních resortech, ovšem za minimální pořizovací cenu. Privátní pláž, ke které budou mít vlastníci neomezený přístup se nachází jen cca 380m od resortu a jedná se o pláž v luxusním vilovém resortu. V pěší dostupnosti naleznete i velké nákupní centrum, které je nyní ve výstavbě. Tento resort doporučujeme pro vlastní užívání, ale i pro následný pronájem, který bude díky neomezenému přístupu k vlastní pláži velmi žádaný.

Resort Amalfi tvoří 6 podlažní budova s apartmány 1+kk, 2+kk a 3+kk. Všechny apartmány budou plně dokončeny s kvalitními dlažbami a obklady, kvalitní toaletou, vanou či sprchovým koutem, před instalací klimatizace.

Služby a přednosti resortu: přístup na privátní pláž se 3 bazény, kavárnou a kite školou, Čeští a Slovenští sousedé, bazén u domu, velká společná střešní terasa se 2x velkými vířivkami (Whirlpool), opalovací částí s lehátky a slunečníky, sprchami, barem, pergolou, grilem, ostraha, prosklený výtah, Wi-Fi internet, tělocvična. Možnost služby pronájmu s ročním výnosem 6% z pořizovací ceny apartmánu. Roční poplatek za údržbu společných prostor, bazénu, za pláž: 600 USD /rok.

Apartmány 1+kk se skládají z obývacího pokoje, kuchyňského koutu, bez terasy, koupelny s WC. Apartmány jsou prodávány s kompletně dokončeným interiérem a přípravou pro montáž klimatizace. Po koupi nemovitosti má vlastník možnost zakoupení kompletního vybavení nábytkem přímo přes nás.

Apartmány 1+kk (studia) jsou pouze v 1 patře a jsou bez balkonu: Cena: 14.000 USD (cca 11.200 EUR, cca 280.000,-Kč).

Možnosti platby za apartmány: 10% při rezervaci; 60% při podpisu kupní smlouvy; 20% do měsíce od podpisu smlouvy, 10% při převzetí apartmánu. Termín dokončení: Dokončení domu - červenec 2013, dokončení jednotlivých apartmánů - do 2 měsíců od uzavření smlouvy.
Klikněte pro kompletní nabídku resortu


 

   Technické údaje:
 
   Velikost bytu: 1+kk Patro / výtah: 1. patro ze 4 / ano
   Plocha bytu: 30 m2 Parkování: před domem
   Zařízený nábytkem: možno zařídit Garáž: ne
   Vlastnictví:

osobní

Telefon: možnost
   Druh budovy:

skeletová

Sklep: ne
   Stav objektu: novostavba 2015 Topení:  lokální elektrické 
   Vzdálenost od moře: 380m Vzdálenost od centra: 

10Km


 

   Fotogalerie:

 

Egypt - Hurghada, Amalfi Resort Egypt - Hurghada, Amalfi Resort Egypt - Hurghada, Amalfi Resort
Egypt - Hurghada, Amalfi Resort Egypt - Hurghada, Amalfi Resort Egypt - Hurghada, Amalfi Resort
Egypt - Hurghada, Amalfi Resort Egypt - Hurghada, Amalfi Resort Egypt - Hurghada, Amalfi Resort
Egypt - Hurghada, Amalfi Resort Studio č.106 Egypt - Hurghada, Amalfi Resort
Egypt - Hurghada, Amalfi Resort Egypt - Hurghada, Amalfi Resort Egypt - Hurghada, Amalfi Resort
Egypt - Hurghada, Amalfi Resort

 
 

© 2000-2017 EUROCONT REALITY PRAHA; Ostrovského 253/3, 150 00 Praha 5; Tel:  +420 604 686 666, reality@eurocont.eu