Egypt - Byty 2+kk 58m2 v resortu přímo u moře, Dolphin Resort

Číslo: DOLP15

 

Fotografie

Stav zakázky:

aktivní

Obec:

Hurghada

Území:

Al Ahyaa

Ulice:

Dolphin Resort

Katastr:

EGYPT

Informace:

 

        

Cena prodeje:   805 000,- Kč/obj.


 

   Popis nemovitosti:
 

Egypt - Hurghada - lokalita Al Ahyaa. Nový luxusní resort Dolphin Resort s vlastí pláží, cca 10 km severně od Hurghady, 15 km od mezinárodního letiště v Hurghádě. Dolphin Resort je krásný nový resort s celkem 378 byty 1+kk a 2+kk. Všechny byty mají terasy natočené směrem k moři a proto mají všechny byty částečný výhled na moře. Resort má vlastní písčitou pláž 4500m2 s písčitým mořským dnem, pozvolným vstupem do moře a plaveckým molem, po kterém se plavci pohodlně dostanou ihned do vhodné hloubky. Podél celého resortu jsou krásné plavecké bazény v celkové délce 350m a exkluzivní zahrada u s fontánami. Pozemek 12000 m2, zastavěná plocha 4000 m2. Resort se skládá z hotelové části se službami a bytového bloku. V blízkosti resortu bude v horizontu 2 let vybudováno obchodní centrum s hypermarketem Carrefour. Resort přímo sousedí z obou stran s hotely, které jsou již několik let v provozu.

Služby resortu: vlastní pláž, bazény, aqua centrum a diving centrum, přístaviště pro malé jachty, tenisový kurt, dětské hřiště, restaurace, kavárna, plážová diskotéka, supermarket, lékárna, lékařská klinika, prádelna, posilovna, salon krásy, ostraha 24h, každý den úklidová služba, střešní terasa po celé délce resortu (BBQ, pergola, jacuzzi, lehátka a slunečníky). Poplatek za společné prostory: 3000 LE (cca 10.000,-Kč / rok).

Byty 2+kk 58m2 s terasou s výhledem na bazény a částečným výhledem na moře . Obývací pokoj s kuchyňským koutem, oddělená ložnice, koupelna s WC, aluminová okna, dřevěné dveře, dlažba a obklady, sanita v koupelně a kuchyni, vymalované stěny, elektrické zásuvky a vypínače, zásuvky na TV, satelit, telefon a internet, před instalace k připojení klimatizace. Byt má vnitřní podlahovou plochu 39m2, zbytek je celková plocha bytu a poměrná část společných prostor, kterou si kupujete s bytem. Způsob platby: 30% při podpisu smlouvy, 40% do 2 měsíců od podpisu smlouvy, 30% při předání. Možnost splátek na 2 roky s příplatkem 10%. Termín dokončení stavby: Prosinec 2011.

(Veškeré ceny našich nabídek jsou ceny přímo developerů (prodávajícího) a nejsou nikým navyšovány. Za zprostředkování koupě nemovitosti v Egyptě si od kupujícího neúčtujeme žádnou provizi a veškerá komunikace i na území Egypta probíhá v Českém jazyce prostřednictvím našeho zkušeného realitního makléře).
Klikněte pro kompletní info o projektu


 

   Technické údaje:
 
   Velikost bytu: 2+kk/T Patro / výtah: 1. patro ze 4 / ano
   Plocha bytu: 39 m2 Parkování: parkoviště
   Zařízený nábytkem: nezařízeno Garáž: ne
   Vlastnictví:

osobní

Telefon: možnost
   Druh budovy:

cihlová

Sklep: ne
   Stav objektu: novostavba Topení:  klimatizací 
   Vzdálenost od moře: 0m Vzdálenost od centra: 

10Km


 

   Fotogalerie:

 

Pohled na resort Pohled na resort Pohled na resort
Vizualizace resortu - Hotelová část Vizualizace resortu - Hotelová část Vizualizace resortu - Hotelová část
Pohled na resort Pohled z pláže Pohled na budoucí pláž
Vizualizace bytu Vizualizace bytu Půdorys bytu
Foto ze stavby bytu - Interiér bude plně dokončen Foto ze stavby bytu - Interiér bude plně dokončen Koupelna s WC (Interiér bude dokončen)
Předsíň (Interiér bude dokončen) Předsíň (Interiér bude dokončen) Výhled z okna z bloku D
Výhled z bytu ze 3 patra Satelitní snímek Cena bytu: 43.500 USD (cca 805.000,-Kč).

 
 

© 2000-2013 EUROCONT REALITY PRAHA; Vodičkova 699/28, 110 00 Praha 1; Tel:  +420 604 686 666, reality@eurocont.eu