Egypt - Hurghada, apartmány 4+kk v luxusním resortu s vlastní pláží. Selena Bay

Číslo: SELE04

 

Fotografie

Stav zakázky:

aktivní

Obec:

Hurghada

Území:

Hurghada - Sever

Ulice:

Selena Bay

Katastr:

EGYPT

Informace:

+420 603 414 776

egypt@eurocont.eu

 

EUROCONT REALITY PRAHA

Cena prodeje:   2 454 000,- Kč/obj.


 

   Popis nemovitosti:
 

Egypt - Hurghada - lokalita Al Ahyaa (Hurghada sever). Krásný luxusní resort Selena Bay je pokračováním velmi úspěšného luxusního Palma Resort. Nachází se ve známé lokalitě Hurghada Al Ahyaa, která se stává velmi žádanou právě díky nově postaveným luxusním plážovým resortům. Resort je vzdálen jen 15 Km od centra Hurghady a 20 Km od mezinárodního letiště v Hurghadě a tuto vzdálenost překonáte rychleji než je tomu u resortů v nacházejících se v centru Hurghady.

Selena Bay je uzavřený luxusní apartmánový resort s vlastní pláží, ve kterém si můžete zakoupit nejen krásné apartmány, ale i některou z luxusních vil s vlastním pozemkem s bazénem. Resort je vhodný pro zákazníky, kteří dávají přednost klidu a komfortu před bydlením v rušném centru.

Služby, výhody a přednosti resortu: vlastní pláž s lehátky a slunečníky, několik plaveckých bazénů, obrovský dětský bazén se skluzavkou, restaurace, bar u bazénu, management pronájmů, centrum vodních sportů, úklidové služby, ostraha, club hotel (ve výstavbě), minimarket přímo v resortu, posilovna & Spa, molo pro plavce a kotvení 8 lodí, pozemek 40.000m2 s malou zastavěnou plochou. Poplatek za služby a údržbu resortu: jednorázovou platbou ve výši 10% z ceny nemovitosti. (údržba pláže, bazénů, budov a ostatních společných prostor, zeleně, odvoz odpadu, energie ve společných prostorách...). Další výhodou je malá vzdálenost od letoviska El Gouna, které je plné luxusních zařízení, lagun, nachází se tam přístaviště pro jachty a golfové hřiště. Ze Selena Bay je to pouhých 5 minut jízdy.

Resort je stavěn ve 4 fázích. První 1, 2 a 3 fáze jsou již dokončeny a v plném provozu (viz fotografie). Vlastníci apartmánů tak mohou již několik měsíců nerušeně užívat své apartmány, pláž, bazény a ostatní vybavení resortu. Poslední 4 fází bude do konce roku 2023 celý resort zakončen.

!!! k dispozici pouze 1 aparmán 4+kk, jinak vše vyprodáno !!! Aktualizováno 05.06.2023

AN-A: 111, 4+kk, 125m2, velká terasa s výhledem na bazény, 1 patro, terasa na západ, zcela nový nepoužitý apartmán připravený k okamžitému nastěhování, na vyžádání vám rádi zašleme video, cena 104.545 EUR (cca 2.454.000 Kč)

*** Žádná provize ani navyšování cen. Všechny uvedené jednotky jsou nabízeny přímo developerem, včetně přeprodejů. Nákup nemovitosti je možné vyřídit přes nás i bez nutnosti vycestování. ***

Uvedené ceny jsou platné pouze při jednorázové platbě 100% kupní ceny při podpisu smlouvy. Prodejní ceny jsou v EGP s možností platby v jiných měnách za použití aktuálních měnových kurzů, v případě evropského vlastníka jsou ceny v EUR. Některé nemovitosti mohou být prodávány také v EUR. Nové apartmány jsou v Egyptě vždy prodávány bez jakéhokoli vybavení (holobyty). Po nákupu nemovitosti Selena Bay si budete moci přes naší RK zakoupit vybavení celého apartmánu na míru.


 

   Technické údaje:
 
   Velikost bytu: 4+kk/T Patro / výtah: 1. patro ze 4 / ano
   Plocha bytu: 125 m2 Parkování: v resortu
   Zařízený nábytkem: možno zařídit Garáž: ne
   Vlastnictví:

osobní

Telefon: možnost
   Druh budovy:

cihlová

Sklep: ne
   Stav objektu: novostavba 2019 - 2025 Topení:  klimatizací 
   Vzdálenost od moře: 0m Vzdálenost od centra: 

15Km


 

   Fotogalerie:

 

Egypt - Hurghada - Selena Bay Egypt - Hurghada - Selena Bay Egypt - Hurghada - Selena Bay
Egypt - Hurghada - Selena Bay Egypt - Hurghada - Selena Bay Egypt - Hurghada - Selena Bay
Egypt - Hurghada - Selena Bay Egypt - Hurghada - Selena Bay Egypt - Hurghada - Selena Bay
Egypt - Hurghada - Selena Bay Egypt - Hurghada - Selena Bay Egypt - Hurghada - Selena Bay
Egypt - Hurghada - Selena Bay Egypt - Hurghada - Selena Bay Egypt - Hurghada - Selena Bay
Egypt - Hurghada - Selena Bay Egypt - Hurghada - Selena Bay Výhled z terasy apartmánu
Obývací pokoj Egypt - Hurghada - Selena Bay

 
  Poloha nemovitosti: (upozornění - satelitní snímky mohou být zastaralé i několik let)
 
 

© 2000-2023 EUROCONT REALITY PRAHA; Ostrovského 253/3, 150 00 Praha 5; Czech Republic - European Union; www.eurocont.eu